• Wpisów:624
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis:1 rok temu, 20:28
  • Licznik odwiedzin:246 991 / 2852 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 

Mam nadzieje, że dziś zaśniesz ze świadomością, że spierdoliłeś sprawę.

 

 

Nie mogę rozumiesz? Nie mogę tak dalej żyć. Żyć z jebaną nadzieją, że dasz mi odrobinę szczęścia.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (35) ›
 

 

Budzisz się pewnego wieczora i siadając na brzegu łóżka, obiecujesz sobie, że łzy które właśnie ocierasz, są tymi ostatnimi.
 

 

Trzeba przeżyć mnóstwo sprzeczek, mnóstwo kłótni, mnóstwo niedomówień, mnóstwo bredni pod wpływem emocji, mnóstwo ignorowania i kłamstw, by zrozumieć jak mocno się kocha.
_________________________________________________________________________________________________
17 miesięcy ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (30) ›
 

 

Ból psychiczny? Nie da się go porównać do żadnego bólu fizycznego. Mam Ci to jakoś zobrazować? Więc wyobraź sobie że spadł na Ciebie wielki ciężki betonowy blok.. zmiażdżył wszystkie Twoje kości i organy wewnętrzne.. Twoje płuca unoszą się w żałosnej imitacji próby oddechu.. Twoje serce nie ma już sił by bić ale jednak musi.. bo mimo wszystko Ty nadal żyjesz i będziesz żył..
 

 

Możesz być z kimś przez dwa lata i nie poczuć nic szczególnego. Możesz być z kimś przez dwa miesiące i poczuć wszystko. Czas to nie miernik.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (44) ›
 

 

Z cierpieniem jest jak z dziurą w ścianie - wypełnisz, zaszpachlujesz, pomalujesz i nikt nie zauważy. Jednak ty i tak wiesz, że tam była.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (34) ›
 

 

Ktoś idzie na łatwiznę a ty się przyzwyczaj ,
że jak coś chcesz od życia to musisz mu to wyrwać ...
Wstyd się przyznać, musisz być egoista
bo jak masz nie być jak zarabiasz tysiąc trzysta?
 

 

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. Każdy z nas, chociaż raz powiedział "nie", wtedy, gdy serce tak cholernie błagało o "tak". Każdy z nas wybrał niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje. To nic złego popełniać błędy.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (40) ›
 

 

Postaw sobie w życiu jakiś cel, a później do niego dąż. Nie unikaj sytuacji, które mogłyby Ci pomóc, staraj się z całych sił. Bądź tam, gdzie miało Cię nie być i mów to, co nie było zapisane w scenariuszu. Żyj własnym życiem i własnymi pragnieniami, nie bądź marnym aktorzyną grającym małą rolę w życiu innych - żyj dla siebie.