• Wpisów: 619
 • Średnio co: 4 dni
 • Ostatni wpis: 1 rok temu, 20:28
 • Licznik odwiedzin: 245 773 / 2785 dni
 
fanta122312
 

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Szkoda tylko, że facetom tak trudno to zrozumieć ;/
   
 •  
   
  a no własnie ! ale jak to mi mój powtarza "Tobie ufam bezgranicznie ale nie ufam innym" także można zrozumieć niektóre zachowania :)
   
 •  
   
   
 •  
   
  dokładnie tak :) związek to zaufanie!:)
   
 •  
   
  Kobieta też człowiek. Ja chodzę na protesty, bo nie pojmuję, jak fakt posiadania macicy może determinować zakres moich praw i wolności.Zwyczajnie mam prawo do życia wedle zasad, które wyznaję. Nie żądam od nikogo, by moje poglądy podzielał, a już na pewno ,by żył zgodnie z nimi, tego samego oczekuję - elementarnego szacunku.Chodzi tam też mój facet- katolik, bo uważa,że nikt nikomu nie ma prawa przemocą wciskać w życie swoich poglądów i nie rozumie jak ludzie, którzy wierzą,że Bóg dał nam wszystkim wolną wolę mogą powołując się na tego Boga, uzurpować sobie prawo do odbierania owej woli bliźnim.
   
 •  
   
  zaufanie jest w związku najważniejsze
   
 •  
   
  Należy robić tak, by każdy do nas chciał wracać...
   
 •  
   
  Otóż to. A poza tym trzeba mieć zaufanie do swojej drugiej połówki, bo bez tego związek ma marne szanse na przetrwanie.
   
 •  
   
  Wszystko co chciałam w tej sprawie powiedziec zostało już napisane w komentarzach. Zgadzam się z nimi całkowicie oraz z całym wpisem :)
   
 •  
   
  @Demonologia: Nawet jeśli rzucasz epitetami lubię Cię posłuchać bo często mówisz o sprawach które inni wolą przemilczeć gdyż boją się publicznie nazwać rzeczy po imieniu.
  Wiesz, dopóki kościół będzie się w te sprawy mieszał będzie tak jak jest obecnie, a jak jest wszyscy widzimy. Temat aborcji to już w ogóle jest cyrk. Jeden rząd liberalizuje tę ustawę, inni zaostrza, kolejny znów łagodzi. Istna paranoja, droga donikąd. Zmuszanie kobiety do urodzenia zdeformowanego dziecka przy występującym jednocześnie zagrożeniu jej życia to terror. To się musi zmienić. Osobiście popieram ostatnie protesty kobiet bo racja jest po ich stronie. Kto w końcu rodzi te dzieci? A panowie w sutannach niech się lepiej zajmą swoimi sprawami i nie wciskają ludziom swoich już dawno skompromitowanych doktryn. Poszli won...
  No ciekawe czy trafi się jakaś pro-life wariatka :D

  Dziękuję :)
  Do dyskusji służy mój drugi blog, teraz niestety troszeczkę zaniedbany ;)
   
 •  
   
  Bardzo dobry wpis, nie mogłabym tego lepiej ująć :)
   
 •  
   
  @Miryam: Mi osobiście ciśnienie skacze już od dłuższego czasu więc w końcu mnie jasny szlag trafi. Ja również rozumiem że PIS rządzi i tak dalej ale nie rozumiem tego całego cyrku. Jeśli ktoś ma poglądy takie a nie inne(pomijając że z mojego doświadczenia wynika że największe kurwy siedzą w pierwszych ławkach w kościele) to niech rodzi brutalnie mówiąc te zdeformowane dzieci, niech umiera żeby urodzić dziecko które umrze 5 minut po matce. Ale do jasnej cholery niech nie zmusza wszystkich kobiet do tego. Zwłaszcza że kobieta musi mieć wybór, zresztą w cywilizowanym kraju wypadałoby. Nie mówiąc już o tej całej klauzuli sumienia. Jeśli przepisanie antykoncepcji, wykonanie badań prenatalnych, czy aborcja w tych 3 wyjątkowych przypadkach, nie jest zgodna z jego poglądami to na jaką cholerę zostaje ginekologiem?
  Kabaret co się w tym kraju wyprawia.
   
 •  
   
  1. Kto ma zdradzić, ten zdradzi. zadne złote klatki i trzymanie na łańcuchu nie pomoże
  2. Zastanawia mnie kwestia udziału Kościoła katolickiego w polityke państwa. Ja rozumiem, że PIS jest partią rządząca, która popiera ciemnogród zwany polskim katolicyzmem...ale bez jaj! Polska jest krajem wolnym, w którym każdy-według Konstytucji-decyduje o swoim życiu, więc jaki chuj wtrąca się w życie kobiety i jej sumienie?
  to, ze ktoś nie uznaje tego, bo nie jest zgodne z jego sumieniem nie oznacza, że powinno być zakazane dla całego społeczeństwa. Kobieta musi mieć wybór.
  Już nie mówiąc o wynagrodzeniu za pracę. ale to już interes Korwina-pana kochanego-żeby uzasadnić, dlaczego kobieta powinna zarabiać mniej :)
  Aż sie wkurzyłam :D
   
 •  
   
  @DARK TERRITORY: I co najważniejsze: uwielbiam Twoje zdrowe podejście do sprawy ;) szkoda, że u Ciebie nie możemy tak podyskutować :(
   
 •  
   
  @DARK TERRITORY: Ja do tej pory też wolałam się nie wypowiadać na ten temat, także w poście mojej opinii w swoje słowa nie ubrałam bo by się takie epitety posypały że szkoda gadać. Tak czy inaczej to co się w tym kraju wyprawia to jest jakiś kabaret, kpina i plucie w twarz kobietom. Nigdy nie zrozumiem jak facet, facet i jeszcze więcej facetów, oraz kobiety w wieku poprodukcyjnym mają prawo wypowiadać się w imieniu wszystkich kobiet i piepszyć farmazony że to dla ich dobra bo oni wiedzą lepiej.Zresztą nikt tutaj nie domaga się skrobanki na życzenie dla gówniar które za przeproszeniem dawały na prawo i lewo. Ale rodzenie zdeformowanych dzieci, w czasie gdy życie matki jest zagrożone, zlikwidowanie standardów opieki okołoporodowej,dostępu do antykoncepcji, badań prenatalnych, in vitro czy pigułki dzień po, to w ''cywilizowanym kraju XXI wieku'' jest nie do pomyślenia. Czekam tylko aż głos zabierze jakaś pro-life wariatka wpierając mi że od używania prezerwatyw dostaje się raka piersi. :D
   
 •  
   
   
 •  
   
  Jeśli ktoś tu zasługuje na ubezwłasnowolnienie to tylko facet - dla dobra ludzkości i całej tej planety. Kobieta jest dużo lepszą i doskonalszą istotą niż mężczyzna. I nie, ja wcale nie knuję żadnego spisku przeciw facetom. Do takich wniosków doszła nauka.
  Brzydsza połowa rodzaju ludzkiego (w tym oczywiście kler) od niepamiętnych czasów narzuca kobietom swój punkt widzenia i sposób myślenia. Ale ten okres męskiej dominacji powoli się kończy. Kobieta ma prawo sama podejmować decyzje we wszystkim co dotyczy jej życia. I to jest sprawa bezdyskusyjna. O stanowisku kościoła
  dotyczącym aborcji i innych spraw wolę się nie wypowiadać bo musiałbym użyć mocnych słów.
   
 •  
   
  Złość jest ludzka. Każdy ma prawo czasami wybuchnąć, ale to mija.
  ''Mniej księży więcej księżniczek.'' zgadzam się w pełni z całym postem.
   
 

Inne wpisy tego użytkownika